TURCOSA Telif Hakkı

Turcosa Analitik Çözümlemeler Yazılım Teknoloji ve TİC. LTD. ŞTİ ürünü olan “TURCOSA” ve ilgili www.turcosa.com.tr web sitesinin fikri ve sinai mülkiyet hakları Turcosa Analitik’e aittir.

Telif Hakkı, Yazar Hakları ve Veritabanı Hakları

Metinler, grafikler, logolar, buton simgeleri, sayfa başlıkları, kod metinleri görseller, ses klipleri, dijital yüklemeler ve veri derlemeleri gibi herhangi bir Turcosa Analitik Hizmeti’ne dahil edilen veya bunun aracılığıyla erişime sunulan tüm içerik Turcosa Analitik veya içerik sağlayıcılarının mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı ve veritabanı hakkı kanunları ile korunmaktadır. Herhangi bir Turcosa Analitik Hizmeti'nde görünen ancak Turcosa Analitik'e ait olmayan diğer tüm ticari markalar, Turcosa Analitik ile bağlantılı veya ilişkili olabilecek veya olmayabilecek, Turcosa Analitik tarafından destekleniyor olabilecek veya olmayabilecek olan ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Fikri Mülkiyet Haklar:

Hizmet ve sağlayıcının materyalleri: Burada yer alan tüm Fikri Mülkiyet Hakları da dahil olmak üzere, Turcosa Analitik ve Sağlayıcı Materyallerine ilişkin tüm haklar ve isim Turcosa Analitik’e aittir. Müşterinin, Turcosa Analitik veya Tedarikçi Materyalleri ile ilgili herhangi bir hakkı, lisansı veya yetkisi yoktur. Turcosa Analitik ve Sağlayıcı Malzemelere ilişkin tüm diğer haklar, sağlayıcı tarafından açıkça saklıdır.

Herhangi bir Turcosa Analitik Hizmeti'nin içeriğinin kısımlarını açıkça verilmiş yazılı iznimiz olmadan alamaz ve/veya yeniden kullanamazsınız. TURCOSA Yazılımının herhangi bir kısmını programlarınızın bir parçası haline getiremez veya herhangi bir kısmını kendi programlarınız ile birlikte derleyemezsiniz. TURCOSA kullanıcıya siteden yararlanabilmesi için site yazılımı üzerinde şahsi kullanımla sınırlı olarak münhasır olmayan, devredilemeyen, değiştirilebilir kullanma lisans hakkı tanımaktadır. Sitede yer alan, yayınlanan TURCOSA’ya ait site unsurlarının ya da formların kopyalanarak kullanımları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek alınmaları yasaktır. TURCOSA yazılımını diğer bir hizmetle birlikte kullanmak üzere; aktaramaz, satamaz, kiralayamaz, ödünç veremez, dağıtamaz ve alt lisansını basamaz veya TURCOSA yazılımına ilişkin herhangi bir hakkı tamamen veya kısmen başka herhangi bir şekilde devredemezsiniz. Kullanıcı, web sitesinde veya diğer kullanıcı hesaplarında bulunan hiçbir içeriği/veriyi toplamamayı siteye ait veritabanına erişmemeyi kabul ve taahhüt etmektedir. Turcosa Analitik kullanıcılara ait her türlü içeriği (analiz yapılacak veri dosyası hariç), herhangi bir amaçla dilediği biçimde kullanma, işleme, değiştirme, uyarlama, çoğaltma, dağıtma haklarına sahip olduğu gibi bunları içerikten çıkarma engelleme veya yayınlama haklarına sahiptir. TURCOSA yazılımını herhangi bir yasadışı amaç için kullanamazsınız. Turcosa Analitik Hizmetleri'ni kötüye kullanamazsınız. Turcosa Analitik Hizmetlerini yalnızca kanunların müsaade ettiği şekilde kullanabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından siteye gönderilen, iletilen, oluşturulan, teşhir edilen her türlü kullanıcı içeriğinden ve bunlara ilişkin işlem ve eylemlerden dolayı sorumluluk kullanıcılara aittir.

www.turcosa.com.tr web sitesinin fikri ve sinai mülkiyet haklarına dair sorularınız için info@turcosa.com.tr adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.